Інтернет-магазин FIGHTWEAR із задоволенням представляє відомі бренди спортивного одягу і екіпіровки преміум класу! Свою роботу команда однодумців Fightwear почала ще в 2015 році.

Відстежуючи потреби і інтереси своїх клієнтів, ми постійно розширюємо і оновлюємо лінійку професійного одягу за останніми трендами. У бутику ексклюзивно представлені: італійський бренд Boxeur des rues (BDR), французький Wicked Оne, каліфорнійський бренд Noli Yoga, які вже стали культовими як в Європі, так і в Америці.

Вашій увазі пропонується понад 50 спортивних марок, серед яких Venum, Hayabusa, Manto, Proboxing, Hardcore Training, Under Armour і багато інших.

Ми працюємо під гаслом: Fightwear - це твоя перемога!

На сьогодні в мультибрендовому бутіку FightWear кожний, не байдужий до спорту, може вибрати для себе яскраву і якісний одяг в стилі casual. Наша команда професійних продавців-консультантів із задоволенням допоможе Вам створити стильний, спортивний лук, а також вибрати правильну екіпіровку для тренувань і занять будь-яким видом спорту.

Переконатися в цьому просто - відвідай наш бутік за адресою: бульвар Тараса Шевченко, 44! Працюємо без вихідних, з 10:00 до 20:30. тел.:  +38 067 325 19 08

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: