1. «Подарунковий сертифікат» та «Сертифікат на знижку» не є цінним папером або платіжним документом.

2. Використання сертифіката можливе за умови його фізичної наявності на момент придбання товару. 

3. «Подарунковий сертифікат» надає пред'явнику право купувати товари з асортименту магазину та інтернет-магазину fightwear.ua, зі знижкою, яка відповідає номіналу «подарункового сертифіката», за цінами, які дійсні на момент придбання товару. 

4. «Сертифікат на знижку» надає пред'явнику право використати знижку номіналом 1.000 грн. за умови придбання товару з асортименту магазину та інтернет-магазину fightwear.ua на сумму не менше 2.000 грн. Право використання «Сертифіката на знижку» належить особі, яка його висуває.

5. Термін дії «Подарункового сертифіката» та «Сертифіката на знижку» календарний рік.

6. Номінал «Подарункового сертифіката» та «Сертифіката на знижку» вказано в гривнях. 

7. «Подарунковим сертифікатом» можна скористатися один раз протягом терміну його дії, шляхом повної оплати суми його номіналу, пред'явивши його при здійсненні оплати. Після пред'явлення «подарункового сертифіката» він вилучається.

8. «Подарунковий сертифікат» та «Сертифіката на знижку» не є іменним.

9. Вартість покупки може перевищувати номінал «Подарункового сертифіката». В такому випадку покупець повинен доплатити різницю між номіналом «Подарункового сертифіката» і вартістю товару готівкою.

10. Якщо вартість покупки менше, ніж номінал «Подарункового сертифіката», різницю покупцю не повертають.

11. У разі розірвання договору купівлі-продажу та повернення товару, купленого із застосуванням «Подарункового сертифіката», повернення грошових коштів за товар здійснюється шляхом видачі нового «подарункового сертифіката» такого ж номіналу, як і сертифікат, за допомогою якого був куплений товар, що повертається. Якщо вартість товару, що повертається на момент його покупки перевищила номінал сертифіката і покупець оплатив різницю готівкою, при розірванні договору купівлі-продажу дана сума різниці повертається.

12. «Подарунковий сертифікат» та «Сертифікат на знижку» не підлягає обміну в грошовий еквівалент і поверненню.

13. У разі втрати, «Подарунковий сертифікат» або «Сертифікат на знижку» не підлягає відновленню.

14. Адміністрація бутика FightWear має право не прийняти «Подарунковий сертифікат» або «Сертифікат на знижку» в разі наявності на ньому пошкоджень або виникнення сумнівів щодо його дійсності.

15. Адміністрація бутика FightWear залишає за собою право змінювати правила використання «Подарункового сертифіката» та «Сертифіката на знижку»

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: